Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Mój pierwszy raz...

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Szczegóły bloga
07 października 2022

Mój pierwszy raz...

Jest takie jedno wyjątkowe miejsce w województwie świętokrzyskim, a dokładniej mówiąc –
w Starachowicach. To miejsce niezwykle tajemnicze i zmysłowe, ściągające w swe oblicza wielu śmiałków z najodleglejszych miejsc Polski. Tym miejscem jest Centrum Termalne „Trzy Miotły”, mieszczące się w Hotelu Senator w Starachowicach. Mnie ono również pewnego dnia przyciągnęło.
Jako nowy pracownik tego obiektu, postanowiłam po raz pierwszy w życiu wybrać się do tego tajemniczego miejsca, aby przekonać się, jak tam właściwie jest i co oznacza prawdziwe saunowanie. Mimo ekscytacji na samą myśl, że czeka mnie zupełnie nowe doświadczenie, towarzyszył mi również strach, czy aby na pewno jest to dobry pomysł, czy dam radę wytrzymać w takiej wysokiej temperaturze, czy będę mogła normalnie oddychać itp. Na moje szczęście, miała mi towarzyszyć pani manager Centrum Termalnego, przy okazji zdradzając tajniki tego niezwykłego miejsca. Przyznaję – w tym momencie kamień spadł mi z serca.

Kiedy po raz pierwszy przekroczyłam progi „Trzech Mioteł”, moim oczom ukazała się nieduża, bardzo klimatyczna kawiarenka. To właśnie tutaj można kupić bilet na wejście do Centrum Termalnego, napić się pysznej kawy, zamówić coś w restauracji Atrium czy po prostu usiąść sobie  i wypocząć przed kolejnym saunowaniem. Idąc dalej, zobaczyłam duży, jasnoniebieski basen, a także znajdujące się obok jakuzzi.