Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Romantyczny pobyt dla par w Górach Świętokrzyskich?

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Szczegóły bloga
07 grudnia 2022

Aby podarować swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent, a tym samym pokazać jej, jak ważną osobą jest w naszym życiu, nie trzeba wcale czekać na wyjątkowe wydarzenie, jakim są Walentynki czy urodziny. Uczucie dwojga ludzi należy nieustannie pielęgnować, bo tylko wtedy ma szanse zaprocentować i stać się prawdziwą i jedyną miłością na całe życie. Dlatego wspaniałym pomysłem na uczczenie łączącego Was uczucia będzie

Romantyczny pobyt dla Zakochanych w Hotelu Senator.

Idealnym wyborem podczas rezerwowania romantycznego pobytu dla dwojga będzie wybór ekskluzywnego pokoju z wanną z jacuzzi. W końcu jak wybierać pokój, to z przysłowiową „pompą” – ma to być Wasz wyjątkowy czas, w wyjątkowym miejscu, w wyjątkowych okolicznościach. Wspólna, romantyczna kąpiel z pewnością dostarczy Wam wielu niezapomnianych chwil, pozwoli się odprężyć, zapomnieć na chwilę o problemach dnia codziennego, skupić się na sobie i swoim szczęściu. Idealnym dopełnieniem Waszego pobytu może być również wizyta w Instytucie Spa dr Ireny Eris, cieszącym się dużą popularnościąw okolicy. W ofercie znajdziecie wiele zabiegów, w których wspólnie możecie wziąć udział i które sprawią Wam razem wiele przyjemności.

Możecie zamówić wspólną kąpiel w towarzystwie pysznego szampana, świeżych owoców i blasku świec, jak również wyborną kąpiel w czekoladzie, która z pewnością sprawi Wam wiele frajdy. Możecie także wybrać wyjątkowy zabieg Rasul, który polega na nałożeniu na ciało specjalnie dobranej maski błotnej o właściwościach kosmetycznych, ale także romantyczny masaż, który pozwoli Wam się w pełni zrelaksować. Na samą myśl o Waszych doznaniach już mamy ciarki!