Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Atrakcje w hotelu

  1. Hotel Senator
  2. Atrakcje
  3. Atrakcje w hotelu

Atrakcje
w Hotelu

W Hotelu Senator na naszych Gości czekają: Centrum Termalne z basenem, Instytut SPA, restauracja ATRIUM z przepięknym tarasem. Dla najmłodszych Gości - kuleczkowo i pokój gier.

Centrum Termalne

Centrum Termalne to sauna fińska urządzona w unikatowym stylu z wykorzystaniem surowego drewna. Dla osób chcących zregenerować organizm przygotowaliśmy kompleks łaźni parowych m.in. rzymską i błotną. Na chwile ochłody zapraszamy do Czary Lodowej. Można poczuć rewelacyjny wpływ nasyconego jodem powietrza w grocie solnej oraz odpocząć w chłodniejszej saunie solnej.

Basen jest czynny codziennie 7:00 - 10:00. Centrum Termalne z basenem jest czynne w godzinach: poniedziałek - piatek - 16:00 - 21:00, sobota - 10:00 - 21:00, niedziela 10:00 - 18:00. 

Basen

W naszym Centrum Termalnym do dyspozycji naszych Gości znajduje się basen ze ścianką wspinaczkową i jacuzii.

SPA

W naszym Dream SPA zadbamy o Twoje ciało. Zabiegi przywrócą harmonię i ukoją zmysły. Dla Pań, Panów i Małych księżniczek. Poznaj zabiegi, które wykonujemy kosmetykami najwyższej jakości.

Dla Najmłodszych

Kuleczkowo, pokój gier, plac zabaw na Tarsie czekają na naszych najmłodszych Gości. 

Nowość! Rybka Senatorka - wraz nią dzieci mogą wcielić się w rolę poszukiwaczy skarbów i zdobyć super nagrody!

Tarasy

Idealne miejsce do relasku podczas szybkiego lunchu. Miejsce na rodzinny obiad. To również dokonałe miejsce na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Wieczorem zaś zaprasza na romantyczną kolację z ukochaną osobą w pięknej scenerii.

Bezpośrednie sąsiedztwo

Starachowice to przepiękne lasy, ścieżki rowerowe, kąpieliska - Piachy, Lubianka. Tu znajduje się również warte odwiedzenia Muzeum Przyrody i Techniki.  Bezpośrednie sąsiedztwo Gór Świętokrzyskich, Wąchocka... Zapraszamy!

Oferty Specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij