Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Hejka, tu Lenka...

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Szczegóły bloga
26 maja 2022

Popularna gwiazda dziecięca w Starachowicach...

W ostatnim czasie mieliśmy niebywałą przyjemność gościć w naszym hotelu jedną z najpopularniejszych twórczyń młodego pokolenia – Lenkę – która jest główną bohaterką popularnego i cieszącego się ogromną oglądalnością kanału na YouTube „Hejka, tu Lenka”. Dziewczynka wraz z rodzicami i młodszym bratem odwiedziła nasze miasto 21 maja, gdzie w Centrum Galardia spotkała się z ogromną rzeszą swoich fanów, którzy nie kryli swojej radość i ekscytacji ze spotkania z młodą gwiazdą i jej rodziną.

Kim właściwie jest Lenka ?

Lenka Pachuc jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd dziecięcego YouTube’a. Prowadzi popularny kanał „Hejka, tu Lenka”, który zyskał w stosunkowo krótkim czasie aż 1,17 mln subskrybentów. Na jej kanale widzowie mogą odnaleźć testy oraz recenzje zabawek oraz ciekawe przygody Lenki, które spełniają rolę bajek dla dzieci. W jej filmikach pojawiają się także członkowie jej rodziny – rodzice oraz młodszy brat Marcel.

Na Lenkę oraz jej rodziców wyczekiwaliśmy 21 maja. Nie mogliśmy się doczekać spotkania z młodą gwiazdą, która w mgnieniu oka oczarowała młode pokolenie swoja osobą. Byliśmy bardzo ciekawi, jaka ona jest, skąd narodził się pomysł na prowadzenie kanału na YouTubie i jak to się stało, że z dnia na dzień stała się tak popularną osobą. Poznawszy Lenkę już wiedzieliśmy, na czym polega jej „czar”. Okazało się, że ta dziecięca youtuberka jest przemiłą oraz przesympatyczną dziewczynką z pięknym, magnetyzującym uśmiechem! Z wielką gracją i serdecznością przywitała wszystkie oczekujące na nią osoby, każdemu z nas podarowała swój szczery i promienny uśmiech i była wręcz zachwycona miejscem, w którym się znalazła. Jej rodzice i brat okazali się równie mili i sympatyczni, jak ona – od razu wiedzieliśmy, że to będzie bardzo udany, ale i niezapomniany pobyt.

Lenka wraz z rodziną zostali zakwaterowani w jednym z naszych bardzo eleganckich, komfortowych apartamentów – Grand – który zrobił na nich ogromne wrażenie. Lenka była wręcz zachwycona dwoma odrębnymi sypialniami, a także usytuowaniem wanny w jednej z nich. Cały czas przed oczami mamy jej promienny uśmiech, który nieustannie gościł na jej twarzy. Po krótkim odpoczynku Lenka wraz z bratem i rodzicami udali się do restauracji Atrium, gdzie oczekiwał na nich nasz szef, któremu bardzo zależało na rozmowie z rodzicami Lenki i ich poznaniu.

Okazało się bowiem, że popularność Lenki rozpoczęła się bardzo niewinnie – od nakręcenia krótkiego filmiku i wrzucenia go do sieci. Miała to być jednorazowa, zupełnie niezobowiązująca sytuacja, która ku zaskoczeniu całej rodziny, stała się przepustką do wielkiej popularności ich córki. Z czasem Lenka wraz z rodzicami i bratem Marcelem zaczęła nagrywać więcej filmików, przedstawiających różne historyjki z życia wzięte, reklamując przy tym zabawki i gadżety dla dzieci. Scenariusze do kolejnych odcinków na kanale na YouTube wymyślali i wymyślają sami, mając przy tym wiele frajdy.

W tym samym czasie Lenka wraz ze swoim bratem i innymi dziećmi konsumowali pyszną pizzę w kształcie rybki Senatorki oraz popijali pyszne, kolorowe drinki – oczywiście bezalkoholowe, rozmawiając przy tym i śmiejąc się w niebo głosy. Lenka bardzo chętnie opowiadała innym dzieciom
o sobie, ale wyrażała także duże zainteresowanie opowieściami z życia siedzących z nią dziewczynek. Kiedy jedna z nich opowiedziała, że jej największą pasja są konie i że od ponad roku jeździ konno, Lenka narysowała jej na kartce pięknego konia. Dziewczynka była wręcz zachwycona! Do tej pory nie możemy wyjść z podziwu, jak otwartą i przyjacielską dziewczynką jest Lenka oraz z jaką radością spędzała czas z innymi dziećmi. Byliśmy wręcz zdumieni, że mimo ogromnej jak na swój wiek popularności Lenka jest normalną dziewczynką, której przysłowiowa „woda sodowa nie uderzyła do głowy”.