Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Świętokrzyskie czaruje

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Szczegóły bloga
29 kwietnia 2021

Marzysz o drogich wakacjach za granicą? W tym roku? Zapomnij! Ale głowa do góry! Oto miejsce w Polsce, w którym świetnie spędzisz urlop, odpoczniesz z rodziną i nie przepłacisz. 

 

Rozwiązanie jest proste, choć dla wielu będzie odkrywcze. Bo Polska, mimo że często nie doceniamy jej pod kątem turystycznym, ma do zaoferowania więcej, niż mogłoby się wydawać. Zaskoczę Cię. Województwo świętokrzyskie to absolutny numer jeden, jeśli chodzi o wakacje na 2021 rok. 

Dlaczego?

Bo znajdziesz tu zarówno góry, jak i wodę. Największy park zabaw dla dzieci, nieszablonowe atrakcje (jak unikalne w naszym kraju jaskinie), oraz gotową infrastrukturę (Hotel z sauną, basenami, placami zabaw, Spa i game-roomem, bawialniami i to wszystko za jedną trzecią ceny, którą trzeba by wydać nad morzem czy na mazurach.

 

Dlaczego zatem warto odwiedzić świętokrzyskie?

 

Lubisz zwiedzać? Tu cały Świat leży u Twych stóp! Odwiedź Sabat Krajno.

   To jedno z najciekawszych atrakcji turystycznych w Polsce dla całej rodziny. Sabat Krajno to ogromny Park Rozrywki i Miniatur. Zobaczysz w nim w ciągu jednego dnia precyzyjnie oddające rzeczywistość miniatury egipskich piramid, Wielkiego Muru Chińskiego, Krzywą Wieżę w Pizie, Wieżę Eiffla, Plac Świętego Piotra w Rzymie, a nawet nieistniejące już wieżę WTC! To cały świat w pigułce! Jakby tego było mało, park linowy dostosowany do potrzeb osób początkujących i zaawansowanych oraz lunapark, na którym dzieci spełnią swoje wszystkie zabawowe marzenia!