Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Wakacje 33% taniej!

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Special offers
  4. Wakacje 33% taniej!
  • any length of stay

Voucher uprawnia do skorzystania z pobytu w okresie wakacyjnym 01.07 - 31.08.2021

Cena obejmuje 5 noclegów dla 2 osób w pokoju Classic ze śniadaniem.

 

Hotel Senator *** to miejsce, w którym każdy znajdzie ciszę i relaks, jakiego potrzebuje. Obiekt położony jest w Starachowicach. To nieduże miasto leży w dolinie rzeki Kamiennej. Otoczone jest lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Rozległe lasy, liczne zbiorniki wodne, urzekające wyjątkowością formacje skalne, skarby przyrody oraz unikalne w skali światowej zabytki architektury to wszystko czeka na Gości Hotelu Senator.

Łączna długość szlaków turystycznych na terenie powiatu starachowickiego wynosi ok. 221 km. W samym mieście w odległości 5 km od hotelu znajduje się kąpielisko wodne – Zalew Piachy. Dodatkowo dla osób lubiących spacery przy akompaniamencie żab, polecamy usytuowane 2,5 km od hotelu Jezioro Starachowickie, potocznie nazywane Zalewem Pasternik. Rezerwaty przyrody położone w województwie świętokrzyskim to miejsca, gdzie na świeżym powietrzu można rozkoszować się pięknymi widokami. Atrakcje te – co jest obecnie istotne – są bezpieczne dla zdrowia ze względu na swoje położenie. Do wartych odwiedzenia zaliczyliśmy: Świętokrzyski PN, Skałki pod Niekłaniem, Gagaty Sołtysowskie oraz Rezerwat Wykus.

Important information concerning the booking

Check-in from 16:00 Check-out to 12:00
Children: Dzieci do 3 r.ż śpiące z rodzicami - gratis Łóżeczko dla dziecka - 30 zł/doba Dostawka  - 120 zł / doba ( dostawki dostępne w wybranych pokojach: Comfort, Premium, De lux, Butique)  
Pets: We accept pets. A fee of 50 PLN/day applies.
Accepted credit cards: Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Other offers

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close