Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Concierge hotelowy – człowiek od zadań specjalnych

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
07 lipca 2022

Wyobraź sobie następującą sytuację: wychodzisz przed swój dom, a Twoim oczom ukazuje się całkiem nienaganne, nowoczesne auto. W aucie siedzi uśmiechnięty Pan, miłym gestem zapraszający Cię do środka. Oczywiście wiesz, że ma zawieźć Cię do wcześniej zarezerwowanego hotelu, więc wsiadasz i nim się obejrzysz, już jesteś na miejscu.

Panie w recepcji serdecznie Cię witają i z gracją podają Ci klucze do Twojego apartamentu,
z zainteresowaniem opowiadając o atrakcjach w hotelu i jego najbliższej okolicy. 

Przekraczasz progi swojego wypasionego pokoju i reagujesz w sposób zupełnie niekontrolowany przez Ciebie: WOOOW!

Przepiękny, elegancki, bardzo przestronny apartament, już przygotowana, gorąca woda w jakuzzi w kolorze błękitnego nieba, mieniąca się na przemian wszystkimi kolorami tęczy. Tuż obok postawiona egzotyczna sól do kąpieli, mająca wspaniałe działanie relaksujące zarówno dla ciała, jak i duszy. Rozglądasz się dalej, dostrzegasz wielgaśny bukiet świeżych, białych kwiatów, których woń czuć po całym pokoju, a których blask i piękno wprawia Cię w prawdziwy zachwyt.

Tuż obok widzisz butelkę schłodzonego Prosecco, starannie ułożonego w srebrnym kulerze, po brzegi wypełnionym lodem, a także starannie ułożona patera owoców i różnorodnych słodyczy, po które od razu sięgasz, gdyż nie sposób nie skusić się na takie łakocie, które są tak perfekcyjne ułożone, że aż wyglądają jak nieprawdziwe. Jesteś w środku i nie możesz nacieszyć swoich zmysłów miejscem, w którym masz spędzić następnych kilka dni, odrywając się na chwilę od codziennej rutyny. Myślisz sobie: „Jej, jak to wszystko pięknie przygotowane, ta cała wspaniała aranżacja na pewno kosztowało wiele pracy i wysiłku ze strony personelu, gdyż efekt przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania”. Prawda jest taka, że nie wymagało to tak dużo pracy, jakby się mogło komuś wydawać, a całość zawdzięcza się nadzwyczajnej osobie, jaką jest hotelowy Concierge.