Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Zaangażowani

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Zaangażowani

Bal Charytatywny

"Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat i o człowieka" J. Korczak. 

Szlachetna Paczka

Uważam, że nie może być tak, że czym więcej pomocy, tym więcej potrzebujących. Chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Nie chcemy biedy. Nie chcemy rekordów. Chcemy prawdziwej miłości wzajemnej. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek
Prezes, Stowarzyszenie WIOSNA
Pomysłodawca Szlachetnej Paczki

Hotel Senator - hotelem przyjaznym środowisku.

Już od wielu lat ochrona środowiska jest jednym z naszych ważnych priorytetów. Wprowadziliśmy szereg innowacji, które pozwalają nam dbać o środowisko naturalne. W Hotelu posiadamy panele fotowoltaiczne, system solarny oraz turbinę wiatrową do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Korzystamy z rozwiązań energooszczędnych, wprowadzamy szereg mniejszych rozwiązań, które pomagają chronić przyrodę. Każdego dnia staramy się dokładać "małą cegiełkę" do czystego środowiska dla naszych przyszłych pokoleń.

Zielony - Polska Waluta Lokalna

Zbudowanie nowych relacji biznesowych, stworzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla konsumentów, wykorzystanie nadwyżek i - najważniejsze - zwiększenie sprzedaży - takich efektów mogą się spodziewać przedsiębiorcy, którzy dołączą do projektu polskiej waluty lokalnej - Zielony.

Więcej informacji.

II Starachowicki półmaraton

W roku 2017 dwójka starachowickich przedsiębiorców Anna Pająk ( Hotel Senator ) i  Mariusz Jurkiew ( Bricomarche) zorganizowało wydarzenie biegowe Bricomarche – Hotel Senator I Starachowicki półmaraton. W kwietniu 2018 roku odbył się II półmaraton - w którym udział wzięło 340 osób. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez starachowickich.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij