Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Nasze inicjatywy

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Nasze inicjatywy

Hotel Senator - hotelem przyjaznym środowisku.

Już od wielu lat ochrona środowiska jest jednym z naszych ważnych priorytetów. Wprowadziliśmy szereg innowacji, które pozwalają nam dbać o środowisko naturalne. W Hotelu posiadamy panele fotowoltaiczne, system solarny oraz turbinę wiatrową do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Korzystamy z rozwiązań energooszczędnych, wprowadzamy szereg mniejszych rozwiązań, które pomagają chronić przyrodę. Każdego dnia staramy się dokładać "małą cegiełkę" do czystego środowiska dla naszych przyszłych pokoleń.

Bal Charytatywny

"Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat i o człowieka" J. Korczak. 

Szlachetna Paczka

Uważam, że nie może być tak, że czym więcej pomocy, tym więcej potrzebujących. Chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Nie chcemy biedy. Nie chcemy rekordów. Chcemy prawdziwej miłości wzajemnej. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek
Prezes, Stowarzyszenie WIOSNA
Pomysłodawca Szlachetnej Paczki

Zielony - Polska Waluta Lokalna

Zbudowanie nowych relacji biznesowych, stworzenie skutecznego systemu lojalnościowego dla konsumentów, wykorzystanie nadwyżek i - najważniejsze - zwiększenie sprzedaży - takich efektów mogą się spodziewać przedsiębiorcy, którzy dołączą do projektu polskiej waluty lokalnej - Zielony.

Więcej informacji.

II Starachowicki półmaraton

W roku 2017 dwójka starachowickich przedsiębiorców Anna Pająk ( Hotel Senator ) i  Mariusz Jurkiew ( Bricomarche) zorganizowało wydarzenie biegowe Bricomarche – Hotel Senator I Starachowicki półmaraton. W kwietniu 2018 roku odbył się II półmaraton - w którym udział wzięło 340 osób. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez starachowickich.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij