Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Nowi, starzy my - zmieniamy się dla Was...

  1. Hotel Senator
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
10 marca 2021

Nowi, starzy my - zmieniamy się dla Was... 

Mark Fisher mawiał, że ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

My wiemy, że w życiu nie ma nic dla tych, którym brakuje odwagi. Nam nie brakuje! My nie marnujemy czasu, my zmieniamy się dla Was! 

 

Trochę historii…

Nasz Hotel powstał 1995 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców Ryszarda Prokopa oraz Stanisława Pająka. Początkowo posiadaliśmy czterdzieści pokoi, restaurację oraz drink bar.

W 2005 roku zarządzanie hotelem z sukcesem przejęło drugie pokolenie – synowie  współwłaścicieli, Filip Prokop oraz Arkadiusz Pająk.

W roku 2015 Hotel Senator przeszedł gruntowny remont. Obecnie posiadamy 94 nowe pokoje w tym 5 unikatowych apartamentów butikowych, wyróżnionych Statuetką Sukces Roku 2015, Centrum Drem Spa, Centrum Termalne, Restaurację Atrium.

 

Wszystko było idealne i szło zgodnie z planem. Tak przynajmniej się nam wydawało…

Aż przyszedł czas pandemii. Okres niezwykle ciężki, na początku pozornie niegroźny okazał się wielką próbą przetrwania szczególnie dla hotelarzy. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy tego czasu nie wykorzystali na działanie!

Pewnie nie raz słyszeliście „szukaj pozytywów…”

My tak właśnie zrobiliśmy. Bo kiedy jak nie w czasie kiedy hotel jest zamknięty zadbać o jeszcze lepszą jakość? Kiedy jak nie w momencie kiedy pokoje są wolne wykonać w nich remont? Kiedy jak nie teraz, kiedy sytuacja jest trudna, znaleźć światło w tunelu i zdobyć motywację do dalszego działania? Odpowiedź była prosta. Działamy, tu i teraz.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się:

> wymieniliśmy wszystkie okna

> zmieniliśmy wygląd bawialni dla dzieci

> stworzyliśmy bar w Centrum Termalnym

> wyposażyliśmy każdy pokój w nowoczesną klimatyzację

 

Ale to nie koniec….teraz termomodernizujemy budynek i zmieniamy elewację.

 

Nawet najlepszy produkt, nic nie znaczy bez ludzi…

Zgadzacie się z tym? Jako firma rodzinna, w sposób szczególny podchodzimy do warunków pracy, do swoich pracowników, do panującej atmosfery, którą czują także nasi klienci. Nieraz słyszeliśmy, że tym właśnie się wyróżniamy…ciepłem, swojskością, rodzinną atmosferą.

Tak pozostanie, jednak mamy nadzieję że dzięki zmianom które zachodzą w końcu z dumą będziemy mogli powiedzieć, że na mapie Starachowic wyróżniamy się także czymś jeszcze…

Zresztą zobaczcie sami....