Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Noc Saunowa - Świętokrzyskie Sabaty z Duchami | 30.10.2021

 1. Hotel Senator
 2. Hotel
 3. Oferty specjalne
 4. Noc Saunowa - Świętokrzyskie Sabaty z Duchami | 30.10.2021
 • BB - Śniadanie w cenie
 • 1 noc
Zapraszamy Państwa na Świętokrzyską Noc z Duchami organizowaną w Centrum Termalnym Trzy Miotły. Upiory, białe damy i zmarli królowie pośmiertnie odwiedzający swoje dawne włości. Legendy i podania związane z duchami wciąż nie tracą na popularności, także w województwie świętokrzyskim.

Nasze cykliczne otwarte imprezy saunowo – baniowe mają charakter prozdrowotny. Przeznaczone dla wtajemniczonych, tych którzy posiedli “wiedzę tajemną” lub otwartych, ciekawych ludzi. Wymieniamy dobrą energię, wiedzę i doświadczenia.

 

Trzy Miotły mogą pochwalić się czwórką rezydujących Saunamistrzów oraz niezliczonym gremium przyjezdnych zaprzyjaźnionych Mistrzów Ceremonii. Tego dnia o Państwa relaks zabdają: 

Ilona Skork - Saunamistrzyni o otwartym sercu, będzie "czarować" Wam wspólny czas. Pokaże Wam jak drobnym wysiłkiem można podnieść efekt saunowania dla zdrowia, urody i Waszego dobrego samopoczucia. Potrafi po mistrzowsku rozruszać naszych Gości do zabawy w Trzy Miotłowej saunie.

Patryk Sajnóg - popularyzator poprawnego saunowania oraz propagator kultury saunowej. Saunamistrz certyfikowany przez PTS, kursant szkoleń aromaterapii oraz masażu. Członek Polskiego Towarzystwa Saunowego, a prywatnie człowiek uwielbiający muzykę relaksacyjną, filmową oraz rosyjską czy ukraińską.

Gość specjalny - Damian Rurarz – Gospodarz strefy wellness obiektu Bieńkowski Resort. Certyfikowany, utalentowany Saunamistrz - jeden z dwóch w Polsce instruktorów aromaterapii w saunie LoylyMasters. Sauna stała się Jego życiową pasją, co przełożyło się na wielokrotne zwycięstwa w prestiżowych zawodach saunowych.

Ze Świętokrzyską serdecznością zapraszamy na gorącą imprezę, w której nie zabraknie dobrego klasycznego grzania, pysznego jedzenia i świętokrzyskich legend.

 

Liczba miejsc ograniczona.

Startujemy o 22:15

ZAPEWNIAMY:

 • Zdrowe, lekkostrawne i lokalne menu.
 • Witki oraz kosmetyki do zaplanowanych rytuałów w saunie.
 • Prześcieradła do sauny oraz ręczniki.

Popularyzujemy poprawne saunowanie. W trakcie imprezy strefa nietekstylna obowiązywać będzie również na terenie basenu.

Oferta obejmuje:

 • nocleg ze śniadaniem
 • bilet na Noc Saunowa - Świętokrzyskie Sabaty z Duchami
 • możliwość skorzystania z Centrum Termalnego „Trzy Miotły” w godzinach otwarcia niezależnie od eventu

Planowe zaparkowanie świętokrzyskich mioteł około 3:00

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi Świętokrzyskimi Szeptuchami - z przyjemnością poświęcą Wam czas <3

Katarzyna tel. 509 510 497

Anna tel. 512 023 435

Trzy Miotły tel. 505 456 335

 

mail: sauny@trzymiotly.pl

Ważne informacje o rezerwacji

Przyjazd: od 16:00 Wyjazd: do 12:00
Dzieci: Dzieci do 3 r.ż śpiące z rodzicami - gratis Łóżeczko dla dziecka - 30 zł/doba Dostawka  - 120 zł / doba ( dostawki dostępne w wybranych pokojach: Comfort, Premium, De lux, Butique)  
Zwierzęta: Możliwość przyjazdu z pupilem w cenie 50 zł/doba
Anulacja rezerwacji: Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Karty akceptowane w hotelu: Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Pozostałe oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij