Hotel Senator , Starachowice Hotel Senator , Starachowice
menu

Impreza Saunowo - Baniowa | Miotłowisko - 07.08.2021

 1. Hotel Senator
 2. Hotel
 3. Oferty specjalne
 4. Impreza Saunowo - Baniowa | Miotłowisko - 07.08.2021
 • BB - Śniadanie w cenie
 • 1 noc
Zapraszamy Państwa na MIOTŁOWISKO Imprezę Saunowo-Baniową organizowaną w Centrum Termalnym Trzy Miotły przy Hotelu Senator w Starachowicach.

Nasze cykliczne otwarte imprezy saunowo – baniowe mają charakter prozdrowotny. Przeznaczone dla wtajemniczonych, tych którzy posiedli “wiedzę tajemną” lub otwartych, ciekawych ludzi. Wymieniamy dobrą energię, wiedzę i doświadczenia.

Gospodyni Trzech Mioteł - Marta Grzesik będzie "czarować" Wam wspólny czas, zaopiekuje się Wami w saunie. Pierwszy raz weszła do sauny 30 lat temu. Dziś mając bogate doświadczenie jest gotowa się nim z Wami dzielić. Posłucha i usłyszy. Pokaże Wam jak drobnym wysiłkiem można podnieść efekt saunowania dla zdrowia, urody i Waszego dobrego samopoczucia. W Jej życiu nie ma przypadków, kiedy pragnie czegoś impulsywnie – nigdy tego w taki sposób nie konsumuje. Jest ostrożna w wypowiadaniu życzeń jednak zawsze otrzymuję to czego rzeczywiście pragnie. Zostawia po sobie ślady, które zawiodą Was wprost do Krainy Latających Mioteł :)

Ryszard Rak to najbardziej pronaturalny z wszystkich Saunamajstrów. Swoją przygodę z rytuałami rozpoczął w 2013 roku. Człowiek, który zamknął w saunie swoją duszę i serce. Jego seanse potrafią odprężyć do szpiku kości, człowiek czuje jak z każdą kroplą potu spływa zmęczenie, stres, nerwowość. Są to seanse odwołujące się prawie zawsze do słowiańskiej tradycji, czerpiące pełnymi garściami z natury (zapachy, aromaty i inne ingrediencje, witki, chmiel, propolis). Seanse, które odurzają widzów namiętnością, wilgocią i czasem trwania. Seanse, o których się nie mówi i nie dyskutuje – tylko w milczeniu delektuje się wspomnieniem tych krótkich chwil szczęścia. Jego ulubione zapachy to te najbliższe natury - miód, brzoza, lipa, dąb, zapach palonego drzewa w kilku odmianach, wszystkie te, które przenoszą nas do tradycyjnej fińskiej/rosyjskiej sauny. Zapytany o cel na przyszłość, odpowiada „Zawsze jedno i to samo - po każdym seansie zadowolenie ludzi wychodzących z sauny. Ze względu na specyfikę moich rytuałów, nie mam co liczyć na jakiekolwiek wyróżnienie podczas zawodów saunamistrzowskich - więc trudno o ustawianie nawet minimalnych celów, moimi sędziami są saunowicze, a tak naprawdę jak najdłużej utrzymać dobre zdrowie żeby móc siebie i innych bawić sauną.”

Ze Świętokrzyską serdecznością zapraszamy na gorącą imprezę,w której nie zabraknie dobrego klasycznego grzania, pysznego jedzenia i świętokrzyskich legend.

 

Liczba miejsc ograniczona.

Startujemy o 22:15

ZAPEWNIAMY:

 • Zdrowe, lekkostrawne i lokalne menu.
 • Witki oraz kosmetyki do zaplanowanych rytuałów w saunie.
 • Prześcieradła do sauny oraz ręczniki.

Popularyzujemy poprawne saunowanie. W trakcie imprezy strefa nietekstylna obowiązywać będzie również na terenie basenu.

Oferta obejmuje: 

 • nocleg ze śniadaniem
 • bilet na Imprezę Saunowo - Baniową | Miotłowisko
 • możliwość skorzystania z Centrum Termalnego „Trzy Miotły” w godzinach otwarcia niezależnie od eventu

Więcej informacji pod tel.: 609 457 997 i 505 456 335

mail: sauny@trzymiotly.pl

Ważne informacje o rezerwacji

Przyjazd: od 16:00 Wyjazd: do 12:00
Dzieci: Dzieci do 3 r.ż śpiące z rodzicami - gratis Łóżeczko dla dziecka - 30 zł/doba Dostawka  - 120 zł / doba ( dostawki dostępne w wybranych pokojach: Comfort, Premium, De lux, Butique)  
Zwierzęta: Możliwość przyjazdu z pupilem w cenie 50 zł/doba
Anulacja rezerwacji: Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Karty akceptowane w hotelu: Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Pozostałe oferty

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij